برچسب


برچسب
برچسب ها بدلیل تنوع شرایط استفاده در محصولات تولیدی می توانند دارای مواد تشکیل دهنده با استحکام و پایداری متنوع و میزان چسبندگی متفاوتی که بسته به نوع سطحی که می چسبند و با شرایط نگهداری محصولات در درجه حرارت ها و برودت های مختلف، میزان رطوبت و… متفاوت باشند. اندازه این برچسب ها هیچ محدودیتی نداشته و می توان متناسب با عرض و طول مورد نیاز، چاپگرهای برچسب مناسب انتخاب نمود.
برچسب ها بصورت رول های بزرگ با عرض و طول متفاوت در صنایع بزرگ تولید برچسب تولید شده و سپش در کارگاه های کوچکتر توسط دستگاه های دایکات در اندازه دلخواه برش و توسط دستگاه اسلیتر و رول کن در ردیف ها و تعداد سفارش شده رول پیچی می گردند. تنوع رنگی و همچنین شرایط پیش چاپ طرح با سیستم های چاپ فلکسو و آفست، زیبایی و کارایی بیشتری به این برچسب ها می بخشد.
انواع برچسب تولیدی
البرزشناسه با تأمین داخلی انواع برچسب های کاغذی و واردات انواع برچسب های تخصصی محصولات و رچسب های امنیتی و بهره مندی از دستگاه های دایکات، اسلیتر، رولر و چاپگرهای فلکسو و آفست، توانمندی لازم برای دریافت سفارشات مشتریان برای تولید و ارائه اقلام زیر را دارد:
برچسب های کاغذی: در انواع مات، کرت و براق با پوشش چسبی Hot Melt، Acronal، Defreez و… مناسب انواع کارتن، گونی پلی اتیلن، نایلون، مقوا و کاغذ.
برچسب های پی وی سی: در انواع مات، با پوشش صدفی و آلومینیوم (متال) یا مقاومت و ماندگاری بیش از کاغذ و مقاوم در برابر رطوبت حرارت مناسب سطوح فلزی، انواع پلاستیک و…
برچسب های پی وی سی خرد شونده (Distractible): از این برچسب در سیستم های اموال استفاده می شود. قدرت چسبندگی بالا و ریز شدن آن هنگام کنده شدن قابلیت منحصر به فرد آن است.
برچسب های لایه شونده (VOID): برچسب های چند لایه مناسب گارانتی و آکبند نمودن محصولات که تنها لایه رویی کنده شده و لایه های پایینی باقی می مانند. در بعضی از این برچسب ها با کنده شدن لایه رویی کلمه VOID (از درجه اعتبار ساقط) بر لایه پایینی رویت می گردد.
انواع برچسب آماده وارداتی
برچسب های شناسه رادیویی (Radio Frequently Identification): برچسب های حاوی تراشه الکترونیکی حافظه دار که اطلاعات محصول را در خود نگهداری می نمایند. این برچسب ها با جنس کالاها و اندازه های خاص واردات و توزیع می گردد.
برچسب های (RF (Radio Frequently: برچسب های حاوی تراشه الکترونیکی بدون حافظه که به محض قرار گرفتن در میدان های امواج رادیویی به وجود آمده از گیت های دزدگیر فروشگاهی باعث به صدا در آمدن زنگ هشدار این دستگاه ها می گردد. این برچسب ها بیشتر در فروشگاه های عرضه پوشاک استفاده شده و مزیت آن امکان چاپ بارکد محصول روی آن است.
برچسب های (AM (Acousto Magnetic: برچسب های حاوی نوارهای مغناطیسی که به محض قرار گرفتن در میدان های اواج مغناطیسی بوجود آمده از گیت های دزدگیر فروشگاهی باعث به صدا در آمدن زنگ هشدار این دستگاه ها می شود. استفاده از این برچسب ها در کنار تجهیزات مخصوص آن از امنیت بالاتری نسبت به سری RF برخوردار می باشد. ارائه کنندگان کالاهای گران قیمت بیشتر از این مدل استفاده می نمایند.
برچسب های (EM (Electro Magnetic: برچسب های حاوی یک لایه نازک از آهن به همراه یک لایه چسب که به محض قرار گرفتن در میدان های امواج مغناطیسی با فرکانس پایین بوجود آمده از گیت های دزدگیر فروشگاهی باعث به صدا در آمدن زنگ هشدار این دستگاه ها می گردد. مزیت استفاده از این برچسب ها امکان استفاده از آن برای محصولات فلزی می باشد که انواع دیگر برچسب ها از آن بی بهره اند.