اتصال فروشگاه اینترنتی به اپلیکیشن موبایل Android و IOS
در حال حاضر ۷۰% مردم ایران موبایل هوشمند دارند و همچنین روز به روز تقاضا در این حوزه در حال گسترش می باشد. به همین دلیل، علاوه بر داشتن سایت، داشتن اپلیکیشن موبایل هم می تواند درصد بسیار زیادی از مردم را از طریق گوشی های هوشمند به سمت شما هدایت کند. علاوه بر اتصال وب سایت به نرم افزار عالین پوز و شبکه های اجتماعی ، امکان اتصال به اپلیکیشن اندروید اختصاصی نیز فراهم است!

ارتباط با نرم افزار فروشگاهی عالین پوز
کلیه دارندگان نرم افزار فروشگاهی عالین پوز می توانند از طریق اتصال نرم افزار خود به وب سایت، در هزینه های نیروی انسانی که ناشی از ورود اطلاعات و ثبت اسناد حسابداری و انبارداری می باشند صرفه جویی کنند. با یکپارچه شدن وب سایت و نرم افزار فروشگاهی عالین پوز، خطای انسانی کاهش یافته و کلیه امور مدیریت وب سایت بصورت اتوماتیک صورت خواهد پذیرفت.

فرصت های شغلی و استخدام

تجارت الکترونیک عالین با تهیه و تدوین فرم های استخدام و درج فرصت های شغلی (آگهی های استخدام) در وب سایت می تواند سهم به سزایی در کاهش هزینه های مادی و غیر مادی استخدام داشته باشد و اتوماسیون استخدام را برای سازمان ها راه اندازی کند.

شمارنده بازدیدکنندگان و آمار وب سایت
یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری های مدیریتی و تدوین استراتژی ها و برنامه ها، دسترسی به آمار و اطلاعات دقیق میباشد. با استفاده از این ماژول می توان آمار دقیقی از عوامل مختلف بازدیدکنندگان وب سایت بدست آورد و با توجه به آن ها اقدامات لازم را انجام داد.

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، شامل تنظیمات، تبلیغات و فرایندهایی است که در نهایت منجر به اخذ جایگاه یا رتبه بهتری در جستجوی یک کلمه یا عبارت در یک موتور جستجو می گردد. با توجه به تعداد زیاد وب سایت ها در اینترنت، یافتن یک سری از وب سایت ها که خدمات یا کالای خاصی را ارائه کنند، نیازمند طراحی وب سایت بهینه شده برای موتورهای جستجو می باشد.

پشتیبانی آنلاین کاربران
برای پاسخگویی به سوالات مخاطبینی که هنوز مشتری شما نمیباشند (مشتریان بالقوه) چه سرویسی کارآمد خواهد بود؟ زمانی که یک کاربر وارد سایت شما می شود، ممکن است با مطالعه صفحات وب سایت شما، به سوالاتی بربخورد که نیازمند استفاده از مشاوره باشد. در این زمان، بهترین سرویس، خدمات پاسخگویی آنلاین است. از طریق این سرویس، اپراتور سایت شما می تواند به صورت آنلاین پاسخگوی مشتریان آنلاین شما باشد و از طریق پاسخگویی به سوالات احتمالی کاربران وب سایت شما می تواند شانس فروش کالا یا خدمات شما را افزایش دهد.

لینک به شبکه های اجتماعی

با استفاده از این ماژول، می توان صفحات شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام اینستاگرام و فیس بوک را به وب سایت متصل کرد تا علاوه بر کاهش هزینه های زمانی و نیروی انسانی، در کوتاهترین زمان و ساده ترین روش وب سایت و صفحات اجتماعی را بروزرسانی کرد.

صدای مشتری (VOC) و سوالات و پاسخ های متداول (FAQ)

تجارت الکترونیک عالین با توجه به بروزترین استانداردهای حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، با بهره گیری از دستورالعملهای ایزو های سری ۱۰۰۰۰، فرایند های استاندارد رسیدیگی به شکایات مشتریان و افزایش سطح وفاداری آن ها و در نهایت سودآوری هرچه بیشتر برای سازمان ها را در پروژ های خود پیاده سازی می کند.

پرداخت آنلاین (درگاه اینترنتی بانک ها)
برای اتصال فروشگاه وب سایت به درگاه بانکی، می بایست ماژول بانک مورد نظر بروی فروشگاه سایت نصب و به طور صحیح پیکربندی شود. برای راه اندازی سرویس پرداخت آنلاین باید حداقل از یکی از بانکها، سرویس پرداخت آنلاین دریافت نمایید. اخذ نماد اعتماد الکترونیک برای دریافت درگاه اینترنتی الزامیست.

اخذ اینماد
نماد اعتماد الکترونیک یا اینماد، تاییدیه ای است که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کسب و کارهای اینترنتی ارائه می شود. در صورتی که فروشگاه اینترنتی شما دارای نماد اعتماد نباشد، بانک ها به شما دسترسی پرداخت آنلاین را نخواهند داد. تجارت الکترونیک عالین در کوتاه ترین زمان ممکن نماد اعتماد را برای وب سایت شما اخذ کرده و بروی آن نصب می نماید.