راهکارهای کسب و کار رستوران و فست فود


صندوق مکانیزه فروش (رایانه های فروشگاهی)
یک رایانه با طراحی خاص برای کاربری در انواع فروشگاه، رستوران، فست فود و… با نمایشگر لمسی در اندازه های مختلف بدون نیاز به کیبورد و موس می باشد. صندوق های لمسی امکانی را جهت نمایش کالا یا قیمت با اتصال به نمایشگر دیگر را فراهم ساخته است که به صورت ماژول در زمان خرید کالا ارائه خواهد شد.

چاپگر صدور فیش
چاپگرهای صدور فیش که به فیش پرینتر، چاپگر رسید یا پرینتر فاکتور نیز مصطلح هستند، تجهیزاتی برای چاپ فاکتور مشتری بوده و از قابلیتهای مناسبی جهت بکارگیری فرایندهای صنعتی، اداری، بازرگانی، خدماتی، پزشکی و… برخوردارند. استفاده از چاپگرهای صدور فیش در رستوران، فست فود، فروش سیار، فروشگاه، درمانگاه، بانک، کافی شاپ، خرده فروشان، عمده فروشان و… که به نحوی نسبت به ارائه صورتحساب اقدام می نمایند، می باشد.

تبلت سفارش گیرنده
امروزه تبلت ها یا گوشی های دارای سیستم عامل Android به صورت فراگیر مورد استفاده می باشند.نسخه سفارشگیر Android نرم افزارهای رستورانی ارائه شده توسط گروه شرکتهای عالین در صدها رستوران، کافی شاپ و سفره خانه استفاده می شود. این نسخه به راحتی با تمامی گوشی ها و تبلت های اندرویدی قابل نصب و استفاده می باشد. سادگی، امنیت، سرعت در سفارش گیری، جلوگیری از خطا و بهره وری بهتر از زمان و پرسنل، خدمات پس از فروش بالا و تنوع در انواع تبلت ها با قیمت های مختلف، از مزایای استفاده از نرم افزار سفارش گیری تبلت می باشد.

فراخوان نمایشی، صوتی و ویبراتور مشتری
دستگاه فراخوان مشتری که در انواع نمایشی، صوتی، ویبراتور و یا ترکیبی از آنها طراحی گردیده است تا اعلام آماده بودن سفارش مشتری از طریق نمایش شماره فاکتور بر روی نمایشگر و اعلام آن از طریق بلندگو و یا لرزش ویبراتور به صورت مکانیزه فراهم گردد. این فراخوان بدون وابستگی به نرم افزار رستوران خاصی، جهت اعلام نوبت در محیط های که نوبت دهی وجود دارد استفاده میگردد. این محصول به صورت وایرلس و بدون نیاز به سیم کشی قابل استفاده می باشد.

مچ بند و کلید فراخوان گارسون
مچ بند گارسون برای تسهیل در ارتباط با مشتری با گارسون ارتباط دارد. مشتری با فشردن دکمه فراخوان که بر روی میز نصب شده پیغامی به صورت صوتی و یا ویبره بر روی مچ بند گارسون مبنی بر سفارش غذا و یا دریافت صورتحساب ارسال می نماید. از جمله مزایای آن می توان به افزایش رضایت مندی مشتری به دلیل رسیدگی به موقع به سفارشات توسط گارسون، افزایش سرعت کار جهت تحویل غذا به مشتری و آزاد گذاشتن مشتری جهت استقرار و جلوگیری از ازدحام جلوی کانتر اشاره نمود.

اقلام مصرفی
کاغذ حرارتی: کاغذهای حرارتی مورد استفاده در انواع فیش پرینترها در عرض ها و طول های متنوعی که بر مبنای ظرفیت پرینترها سنجیده می شوند در حجم بسیار بالای جهانی مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت این کاغذها تأثیر بسیار بالایی در عمر هد پرینترها دارد. این کاغذها دارای طول عمر مفید بوده و در صورت پایان عمر بر اثر حرارت هد پرینترها تغییر رنگ نخواهند داد.

اتوماسیون رستوران (نرم افزارهای رستورانی)
حسابداری رستوران مشکلات خاص خودش را دارد. ممکن است شما یک کارشناس زبده، با سابقه چندین دهه فعالیت در موقعیت‌های شغلی مختلف از سرآشپز گرفته تا مدیر داخلی رستوران باشید؛ و در عین حال با حوزه تخصصی حسابداری رستوران کاملا غریبه باشید. حالا فرض کنید بنابر نیاز، علاقه یا هر دلیل دیگری می خواهید حسابداری رستوران خودتان را خودتان به عهده بگیرید، از کجا شروع می کنید؟ سود و زیان را چطور محاسبه می کنید؟ بدهکار، بستانکار، مالیات و … را چطور محاسبه می کنید؟

دانش راه اندازی کسب و کار
ما به پشتوانه مشارکت در راه اندازی و توسعه صدها کسب و کار در مناطق جغرافیایی مخلتف، از طریق ثبت و طبقه بندی کیس استادی های گوناگون، نقشه راه موفقیت را در مقابل شما قرار خواهیم داد! به صورتی که دیگر نیازی به روش های منسوخی همچون سعی و خطا نیازی نخواهید داشت و با انسجام تنها در راه موفقیت و رو به جلو گام برخواهید داشت.

مرکز خدمات و پشتیبانی عالین سرویس
مأموریت پوشش خدماتی تمامی محصولات گروه شرکتهای عالین به عهده این مرکز می باشد. این مرکز فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ و با مأموریت ضمانت، تأمین قطعات و تعمیرات تجهیزات وارداتی شرکت آغاز نموده و توانسته است با سرمایه گذاری مناسب، سیستمی دانش محور، چابک و هوشمند را در استفاده از آخرین فناوری های اطلاعاتی طراحی کند و با جذب و آموزش کارشناسان خود، خدمات متمایزی را ارائه نماید. مرکز خدمت و پشتیبانی عالین سرویس ضامن چرخه حیات محصولات و خدمات، پل ارتباطی مؤثر و پایدار با مشتریان و مهمترین عامل موفقیت و محبوبیت نام تجاری عالین سرویس است. استفاده از روش های روزآمد مدیریت ارتباط با مشتریان و ابزار های نرم افزاری آن توسط این مرکز، باعث شده است تا خدمت رسانی و پشتیبانی خدمات، محصولات و راهکارهای ارائه شده توسط عالین سرویس، با دقیق ترین، کارآمد ترین، هوشمند ترین، چابک ترین و سریعترین روش های ممکن انجام شود.

مرکز آموزش عالین
عالین سرویس در راستای دورنما و مأموریت های خود با طراحی و اجرای دوره های آموزشی درمقوله های توانمندسازی، هوشمندسازی و چابک سازی ودیگر موارد مؤثر برزندگی بهتر برای جوامع هدفمند خود، بدنبال آن است تا سهم ممتازی در افزایش اثر بخشی فردی و گروهی این جوامع داشته باشد.