شرکتهای عضو گروه شرکتهای عالین


شرکت همکاران شناسه، در کنار همکاری نزدیک با قویترین شرکتهای توزیع کننده در منطقه خاورمیانه، شناخت کافی و ارتباط مستمر با دیگر تولید کنندگان خارجی دارد و تولید برخی از اقلام مصرفی نیز از اهداف واحد بازرگانی آن می باشد.
انتخاب بهترین تولید کنندگان جهانی در تامین محصولات بعنوان ایجاد یک مزیت رقابتی موثر از اهداف این شرکت است. شرکتهایی نظیر Zebra, Honeywell, microscan, Trimble, Tonfunk, Rollcover, iimak
محصولات این شرکتها به همراه دانش موضوع، نرم افزارهای کاربردی خارجی و تولید شده توسط تیم های نرم افزاری مجرب شرکت راهکارهایی را بوجود آورده است.
این شرکت با تلاش هایی از این دست، توانسته رضایتمندی درصد قابل توجهی از مشتریان خود را جلب نماید. در همین راستا در طی بیش از یک دهه فعالیت، همکاران شناسه در بازارهای گوناگونی توان خود را در معرض داوری خبرگان قرار داده است.
ما بر این باوریم که آنچه می‌تواند تضمین‌کننده‌ی بقاء و رشد شرکت همکاران شناسه، رعایت اصل صداقت، اعتماد متقابل و مثلث برنده – برنده مشتریان، کارکنان و سهامداران در راستای رسیدن به جامعه ای برای بهتر زیستن است.
در این راه با بهره‌گیری از سرمایه‌ انسانی متعهد، متخصص، خلاق و کارآمد و فراهم آوردن امکان نوآوری، پیشرفت شغلی و خودشکوفایی برای کارکنان به این مهم دست خواهیم یافت.

شرکت شناسه گسترالبرز با مسئولیت محدود در سال ۱۳۹۰ در تهران به ثبت رسیده و در حال حاضر پس از انتقال به استان البرز، در این استان مشغول به فعالیت میباشد. بنیان گذاران شرکت با بیش از ۱۰ سال تجربه حضور در ارائه راهکارهای شناسایی خودکار، جمع آوری داده ها و ردیابی مبتنی بر بارکد، کارت و RFID برآنند تا در این حوزه تخصصی از معتبرترین گروه های اثر بخش در توسعه این بخش از سرمایه کشور ایران باشند.
عمده فعالیت‌های شرکت شناسه گستر البرز به عنوان عضو رسمی گروه شرکتهای عالین، مربوط به حوزه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای صنفی و ارائه خدمات و فروش سخت افزارهای مربوط به آن می باشد.
تلاش این شرکت، از آغاز بر این بوده تا با استفاده از بهترین و قابل‌اطمینان‌ترین فناوری های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را برای توانمندسازی، هوشمندسازی و چابکسازی کسب‌وکارها در استان البرز ارائه کند.
این شرکت هم اکنون نرم‌افزارها و سخت افزارهای متعددی را در اختیار طیف وسیعی از مشتریان و اصناف مختلف قرار داده است و امروزه شاهد افزایش کمی و رشد کیفی مشتریان آن هستیم..