نوبت دهی و فراخوان


فراخوان
بدیهی است در هر کسب و کاری ممکن است برخی از مشتریان  نیاز به صدور نوبت و فاکتور داشته باشند. مانند فست فودها، رستوران ها، مراکز درمانی، بانک ها و… لذا سیستم فراخوان مشتری که شامل صفحه کلید فراخوان، نمایشگر و ماژول پخش صدا است می تواند این کار را انجام دهد. برای اینکار تنها کافیست عدد دلخواه را در صفخه کلید وارد کرده و سپس کلید فراخوانی را بزنید تا مشتری مورد نظر با عدد مربوطه فراخوانی شود. همچنین فراخوانی گارسون ها نیز از جمله دغدغه های کسب و کارهای مذکور می باشد که با استفاده از سخت افزار های مناسب، اینکار به سهولت صورت می پذیرد.

دستگاه های نوبت دهی
سیستم های نوبت دهی راهکاری مناسب برای نظم بخشیدن به صف ها در مراکزی همچون بانک ها، دفاتر خدمات گردشگری، مراکز پزشکی، دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) و … می باشد. این سیستم ها نه تنها به راندمان کار سازمان می افزاید بلکه از تاثیرات منفی روحی و روانی در محیط کار به میزان قابل ملاحظه ای می کاهد و باعث رضایت بیشتر مشتریان و آرامش پرسنل خواهد شد.

از مزایای سیستم نوبت دهی پارسیان ارتباط بیسیم بین اجزای سیستم میباشد که این امر علاوه بر اینکه نصب سیستم را آسان کرده و مشکلات ناشی از سیم کشی را حذف میکند باعث حذف مشکلاتی مانند قطع شدن سیم گردیده و نیاز مشتری را به خدمات پشتیبانی حضوری را برطرف می سازد.